Hotel des Alpes is gerenoveerd in 2014 en ligt middenin de bergen van de regio Graubünden, op 10 minuten lopen van het centrum van Flims Waldhaus en het Caumameer.
Hotel-Restaurant Bellevue ligt op een zonovergoten, centrale locatie in Flims. Het heeft verschillende eigen restaurants en bevindt zich op slechts 150 meter van de Flims-Laax-kabelbanen.
Het Cresta Hotel ligt in het centrum van Flims Waldhaus en wordt omgeven door een prachtige tuin. Het hotel biedt een verwarmd buitenzwembad, een binnen-en buitenspa, en een gratis pendelbus naar het skigebied Flims-Laax-Falera.
Het Sunstar Alpine Hotel Flims is gebouwd in 1908 en heeft een art-decostijl. Het ligt in Flims, dicht bij het kristalheldere Cauma-meer. Het hotel is gevestigd op een zonnig en bebost terrein, dat afgeschermd is van de wind.
Het Arena Lodge for Riders biedt een elegant, modern interieur, gratis WiFi en een levendige nachtclub, op slechts 1 minuut lopen van de bergspoorbaan van Flims.
Het Peaks Place is gebouwd in 2015 en biedt een terras en een spacentrum. Het ligt in Laax, op slechts 400 meter van Larnags 1 + 2. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie.
Casa Gronda ligt op slechts 500 meter van de kabelbanen van Laax/Flims en biedt zelfstandige appartementen met een balkon op het zuiden en gratis WiFi. De dichtstbijzijnde winkels, bars en restaurants vindt u op 5 minuten loopafstand.
Het Waldhaus Flims Mountain Resort & Spa is gelegen in Flims-Laax. Dit superieure 5-sterrenhotel is gebouwd in 1877 en combineert historische elegantie met moderne voorzieningen en comfort.
Dit grote appartement ligt in het centrum van Trin, op 5 km van het skigebied Flims-Laax. Het biedt een panoramisch uitzicht op de omliggende bergen en beschikt over een skiopslag, gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid.
Appartement Casa Enscheina Flims Dorf is een appartement met 1 slaapkamer in Flims. De accommodatie ligt 1,3 km van Ski Lift Flims-Foppa en op 1,4 km van Ski Lift Flims-Plaun da Laax.
Het stijlvolle en exclusieve Rocksresort ligt vlak bij het kabelbaanstation in Laax. Rondom de accommodatie vindt u mooie pistes en het centrale plein met winkels, restaurants en bars.
Het Arena Guesthouse bevindt zich in het centrum van Flims-Dorf, op slechts 50 meter van de kabelbaan en op 200 meter van het Gele Huis. Het beschikt over een spa, een stijlvol restaurant in het naastgelegen pand en een lounge met een open haard.
Wohnen wie Zuhause ligt in het kleine bergdorp Schluein, in het kanton Graubünden en midden in het district Surselva. Met de gratis bus rijdt u in slechts een paar minuten naar het skigebied Flims-Laax-Falera.